Mobilios drabužinės kabyklos išsprendžia daug renginių organizatorių bėdų

drabuzines kabyklos

Biuro baldų gamintojai stengiasi pagaminti naujoviškus stalus, spinteles, tačiau retas kuris dirba su specifiniais baldais. Reikejovakar.lt specialistai – kiek kitokie. Jie rūpinasi ir gana neįprastais verslininkų poreikiais.

Problema: kaip priimti daug žmonių į mažas patalpas?

Sakykime, esate ūkininkas, norintis savo ūkį aprodyti investuotojams, svečiams iš užsienio. Atvyksta visa delegacija – 30 žmonių. Kur tie žmonės gali persirengti? Juk nedidelėse darbinėse patalpose telpa vos keletas darbuotojų, ką jau kalbėti apie 30 žmonių.

Sprendimas: Įsigyjate mobilias drabužinės kabyklas.

Mobilios drabužinės kabyklos yra labai paprastos ir taupo vietą. Tiesiog sukabinate svečių rūbus ir nustumiate visą kabyklą prie sienos. Tada rūbus kabinate ant kitos kabyklos ir ją taip pat pristumiate. Tokiu būdu sutaupoma labai nemažai vietos. Kai reikia išeiti, atstumiate kabyklas ir leidžiate svečiams pasiimti savo viršutinius rūbus.

Tokia pati problema gali kilti ne tik ūkininkams, bet ir kitiems renginių organizatoriams. Kad savivaldybėje ar seniūnijoje. Jei reikia vienu metu priimti daug žmonių, pakanka vos 2-4 kabyklų atviresnėje patalpoje ir problema išspręsta.

Koncertų organizatoriai greičiausiai tokias kabyklas jau turi ir gali jas atsivežti savo, tačiau bet kuriems miestelio kultūros namams, seniūnijoms ar bendruomenės namams tokios kabyklos yra labai naudingos. Taip pat tokios mobilios drabužinės kabyklos labai pravers mokykloms. Juk čia nuolatos vyksta tėvų susirinkimai ir kitokie renginiai, o rūbus laikyti ant kelių 2-3 valandas tikrai nėra patogu ar labai jau higieniška.

Mobilios drabužinės kabyklos nuo stacionarių skiriasi tuo, kad yra lengvai sulankstomos ir išmontuojamos. Paprastai drabužinėje kabyklos yra įmontuotos į grindis. Jų pajudinti negalima, dėl to rūbinė turi būti uždaryta, kai ji nenaudojama. Vasarą rūbų kabinti nereikia, o tie 20-30 kvadratinių metrų gali būti panaudojami kur kas tikslingiau.

Turint mobilias kabyklas, rūbinėje galima sutaupyti labai daug vietos ir iš jos padaryti kad ir posėdžių kambarį.

Beje, posėdžių kambariams yra sukurti mobilūs sulankstomi posėdžių stalai, kuriuos galima padaryti bet kokio ilgio. Tai labai padeda, kai dideli posėdžiai ar įmonės darbuotojų mokymai vyksta retai. Svarbu taupyti vietą.

 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.