Maxima akcijos sodo prekėms

Maxima akcijos sodo prekėmsTurint individualų namą, sodą ar sodybą, darbai, ko gero, nesibaigia niekada. Pavasarį laikas tvarkyti aplinką ir pasirūpinti daržų paruošimu, vasara – gėlių laikas, o rudenį nėra kada ilsėtis, norint surinkti visą derlių. Kiekvienas sezonas turi savo darbų, tad nuolat prisireikia naujų įrankių, baldų ar kitų daiktų sodui. Tad kiekvienas sodininkas stebi akcijas specialius pasiūlymus, norėdamas sutaupyti. Galite manyti, jog didžiausi pirkimai vyksta vasarą, tačiau net ir rudenį „Maxima“ akcijos sodo prekėms pritraukia nemažai pirkėjų.

Ko sodui reikia rudenį?

Juk ruduo taip pat yra darbymetis sode ar sodyboje. Todėl būtent šiuo metu laiku labai populiarios tokios prekės kaip sodo įrankiai, pradedant purenimo įrankiais ar grėbliais, baigiant žoliapjovėmis, kurios nespėjo ištarnauti iki sezono pabaigos. Rudenį taip pat puikus metas įsigyti įvairius genėjimui skirtus prietaisus ir įrankius, tokius kaip sekatoriai, krūmapjovės, genėjimui skirtos žirklės ir pan. Žinoma, tokie įrankiai ir prietaisai ne visuomet nudžiugina savo kaina, todėl „Maxima“ akcijos sodo prekėms gali Jums padėti sutaupyti įsigyjant reikalingą amuniciją rudens darbams. O jei akcijų ir pasiūlymų nestebite nuolat, visus juos galite sužinoti www.raskakcija.lt platformoje, kur lengva išsirinkti ir palyginti skirtinguose tinkluose skelbiamas akcijas.

Ar dudens akcijos aktualios tik rudenį?

Tikrai ne. Dažnai pirkėjau, pamatę, jog rudenį paskalbtos „Maxima“ akcijos sodo prekėms taikomos lauko baldams ar laistytuvams, kurie galbūt nebe tokie aktualūs rudenį, piktinasi, esą tai su logika prasilenkiantys pasiūlymai. Tačiau tiems, kurie nori sutaupyti ir kitą sezoną išleisti mažiau pinigų, tokie pasiūlymai yra tikras grobis. Juk būtent pasibaigus šiltajam sezonui nuolaidos, taikomos žoliapjovėms ar lauko baldams yra daug didesnės nei pavasarį. Todėl ruduo gali būti puikus laikas pasirūpinti kitam sezonui reikalingais baldais ir įrankiais. Juk būtent ruduo gali būti puikus laikas įsigyti lauko židiniui, šašlikinei, naujiems vazonams ir net sėkloms, kurių prireiks dar tik po gerų pusės metų. Tačiau jei akcija taikoma šiandien, kam laukti pavasario? O jau kitais metais galėsite iš sutaupytų pinigų įsigyti ilgai svajotą pirkinį. Pavyzdžiui, sodo sūpuokles.

 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.