Kinai domisi Lietuvos pieno ūkiu

kinijos-veliavaŠią savaitę Lietuvoje lankosi vienos didžiausių pieno produktų importuotojų Kinijoje, kompanijos ,,Century International Trading Ltd“ (CIT) atstovai, kurie susitiko ir su Žemės ūkio ministerijos, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos bei Lietuvos maisto eksportuotojų asociacijos ,,LITMEA“ atstovais.

1998 m. įkurta CIT daugiausia specializuojasi pieno produktų kūdikiams gamyboje bei prekyboje, bendradarbiauja su garsiomis pasaulyje pieno produktus gaminančiomis bei jais prekiaujančiomis kompanijomis iš Suomijos, Prancūzijos, Airijos, JAV, Naujosios Zelandijos bei 50 įmonių partnerių Kinijoje.

Kinai domėjosi Lietuvos pieno ūkių galimybėmis ir gamybos būdais, pieno ir jo produktų kokybės užtikrinimu tiekimo grandinėje nuo ūkio iki vartotojo, taip pat eksportuojamos produkcijos kokybės kontrole bei atliekamais tyrimais. Juos ypač domina išrūgų baltyminio koncentrato, laktozės, pieno miltų importo iš Lietuvos galimybės. Šiuos produktus jie naudoja maisto vaikams gamybai.

Svečiai iš Kinijos taip pat lankysis ir Lietuvos pieno pramonės įmonėse, kur susipažins su gaminamais ir eksportuojamais pieno produktais, jų kokybės parametrais ir valdymo sistemomis bei atliekamais tyrimais.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.