Kelionės upe – kokiomis progomis verta rinktis šią pramogą?

baidariu nuoma

Kad ir kaip mylėtume savo darbą, laisvalaikis yra metas, kai iš tiesų gyvename ir galime daryti tai, kas mums patinka labiausiai arba išbandyti įvairias veiklas. Tai ypač svarbu sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, kurių laisvas laikas turėtų būti kuo aktyvesnis ir turiningesnis. Viena dažniausių pramogų, kurią galite organizuoti šiltuoju sezonu – kelionės upe. Tai itin populiari veikla, kuriai nebūtini specialūs sugebėjimai – pakanka noro, kompanijos ir nebijoti šiek tiek sušlapti. Turbūt todėl plaukimą baidarėmis galima rinktis ne tik paprastam laisvalaikio praleidimui, bet ir įvairiomis progomis.

Kolektyvams

Šiuo metu itin populiarios įmonių „Team building“ veiklos, kurios skatina komandinę dvasią, leidžia kolegoms vieniems su kitais susipažinti iš arčiau ir kurti draugiškesnę, šiltesnę atmosferą. Nors vis dar yra kompanijų, kurios į tokias veiklas žiūri skeptiškai, jų nauda jau seniai ištirta ir pamatuota aiškiais rezultatais. Kelionės upe skatina sveiką konkuravimą, komandinį darbą, gebėjimą laviruoti ekstremaliose situacijose ir t. t. Na, o vakare galima organizuoti smagius šokius ar plaukimo upe aptarimą, kuris dar labiau suartins kolektyvą.

Bernvakariai, mergvakariai

Striptizo šokėjai ir vieši žaidimai mergvakarių ar bernvakarių metu jau kurį laiką nebėra tokie populiarūs kaip anksčiau. Žmonės nori įdomesnių, labiau įtraukiančių, smagesnių veiklų, todėl šiomis progomis stengiasi sugalvoti ką nors originalesnio. Puikus pavyzdys – kelionė upe. Būsimai nuotakai ar jaunajam tai bus nepamirštama diena, kurios metu patirsite daug nuotykių ir aplankysite nematytus, nepažintus Lietuvos kraštus. Jei visgi negalite be žaidimų ar šventės tradicijų, galite rinktis maršrutą su stotelėmis, kur pailsėsite ir įgyvendinsite savo numatytą programą. Puikus pavyzdys gali būti plaukimas Lakaja.

Giminės susitikimas

Kai pagalvojame apie giminių susitikimą, įsivaizduojame užstalę, muzikantus ir galybę maisto, po kurio daugeliui sustoja skrandis. Tačiau šiandieninės šeimos jau po truputį atsisako šios tradicijos ir renkasi šiuolaikiškesnes veiklas. Pastaruoju metu giminės susitikimai vis dažniau vyksta neeilinėje aplinkoje arba užsiimant kokia nors įdomia veikla. Čia puikiai tinka plaukimas baidarėmis. Paisirinkus paprastą, nesudėtingą maršrutą įtiksite visiems šeimos nariams, o daugelis jų turės galimybę nuveikti kažką naujo, netikėto.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.