Kaip profesionalų vedama apskaita gali padėti jūsų įmonei?

FRONDITASėkmingai vykdomas verslas neatsiejamas nuo tvarkingos buhalterinės apskaitos. Ilgametę patirtį turinti FRONDITA komanda dirba tiek su smulkiomis, tiek su vidutinėmis ar didelėmis kompanijoms, kurioms aktualios apskaitos tvarkymo paslaugos. Natūralu, kad ne kiekvienas verslininkas turi atitinkamų buhalterinių žinių, kurios užtikrintų minėtųjų darbų tikslumą. Be to, dalis smulkesnių įmonių negali sau leisti samdyti atskiro buhalterio, kuris reikalauja gana didelių išlaidų. Iš kitos pusės, praktika rodo, kad neretai net ir didžiosios bendrovės yra linkusios kreiptis į buhalterinės apskaitos tvarkymo įmones, kurios efektyviai taupo jūsų laiką ir išlaidas, užtikrindamos darbų tikslumą ir kokybę.

Buhalterinės apskaitos profesionalai taupo jūsų laiką ir padeda išvengti klaidų

Visų pirma reikia pripažinti, kad nepriklausomai nuo to, kokia veikla užsiimate, buhalterinės apskaitos tvarkymas gali pareikalauti nemažai laiko ir pastangų. Skirtingos buhalterinės užduotys, nuolatos besikeičiantys įstatymai, naujų programų atvedimas ir rinkos naujienų sekimas reikalauja ne tik atidumo, bet ir geros atminties bei buhalterinės darbo specifikos išmanymo. Dėl šios priežasties gan rizikinga įmonės buhalterinę apskaitą patikėti šios srities neišmanančiam, tačiau kelių dienų kursą išklausiusiam kitos kvalifikacijos darbuotojui, kuris, net ir labai stengdamasis, gali pridaryti klaidų ar nepastebėti svarbių smulkmenų. Ir priešingai – buhalterinės paslaugas teikiančios įmonės samdymas užtikrins, kad jūsų bendrovės buhalterinė veikla bus tvarkinga, sisteminga ir atitinkanti LR įstatymus. Kadangi buhalterines paslaugas teikiantys specialistai puikiai išmano savo darbą, jūs galėsite būti visiškai tikri, kad apskaita yra vedama be klaidų.

Kas lemia buhalterinės apskaitos tvarkymo kainą?

Kitas svarbus klausimas – kokių išlaidų reikalauja vedama apskaita? Nors manoma, kad buhalterinės apskaitos tvarkymas yra brangus sprendimas, tačiau tiesa yra priešinga, kadangi darbuotojo samdymas paprastai reikalauja gerokai didesnių išlaidų. Be to, jūs turėsite susitaikyti su tuo, kad samdomas buhalteris gali susirgti, išvykti atostogų ar paprasčiausiai pakeisti darbą, kas gali sukelti daug streso ir problemų apskaitos tvarkyme. Kalbant apie buhalterines paslaugas teikiančias įmones, reikia pripažinti, kad šis sprendimas ne tik padės taupyti jūsų laiką, bet ir išlaidas. Tiesa, paslaugų kaina priklausys nuo to, kiek laiko tenka sugaišti tvarkant buhalterinę apskaitą. Kitaip sakant, didelių įmonių apskaitos tvarkymas pareikalaus daugiau laiko ir pastangų, o tai reikš ir didesnes jūsų išlaidas. Paprastai kaina yra skaičiuojama individualiai konkrečiam klientui, todėl rekomenduojama susisiekti su paslaugos teikėju ir aptarti bendradarbiavimo sąlygas.

 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.