Kaip pasirinkti skalbimo mašiną?

Skalbimo mašinos – tai kone dažniausiai naudojamas ir labiausiai buityje pasitarnaujantis prietaisas, be kurio dažnas žmogus nė neįsivaizduotų savo gyvenimo. Kaip žinia, tokiems būtiniesiems buities prietaisams verčiau netaupyti, kad nereikėtų mokėti du kartus. Žinoma, kokybę indikuoja ne tik kaina, bet ir tam tikros funkcijos ir kiti svarbūs veiksniai. Ką vertėtų žinoti renkantis skalbimo mašiną, kad ji ne tik būtų daili ir puoštų namus, bet ir pasižymėtų funkcionalumu bei ilgaamžiškumu?

Dizainas

Kad ir koks svarbus skalbimo mašinos funkcionalumas bebūtų, visų pirma atsižvelgiame į jos dizainą. Ir tai visiškai suprantama – juk jos spalva, forma ir dydis gali turėti labai daug įtakos erdvės, kurioje įrengiama skalbimo mašina, interjerui. Todėl prieš apsilankydami prekybos centre pasidomėkite galimais skalbimo mašinų dizainais ir pagalvokite, kuris jums būtų priimtiniausias – taip sutaupysite laiko ir galėsite iškart konsultantams parodyti, ko pageidaujate. Be to, nepamirškite išsiaiškinti skalbimo mašinos dydį – juk nesvarbu, kokia ji daili ir kokybiška bebūtų, jei skalbimo mašina paprasčiausiai netilps į jūsų namus, iš jos neturėsite jokios naudos.

Talpa

Standartinės skalbimo mašinos yra 5 kg talpos, tačiau turint didelę šeimą ar dažnai skalbiant galima pasirinkti ir didesnę, 6–7 kg talpos skalbyklę. Je manote, kad jos sunaudos ženkliai daugiau vandens ir elektros energijos – nesibaiminkite. Pasirinkę aukštesnę energinę klasę nė nepajusite skirtumo. Jei gyvenate vieni, poroje arba mėgstate didesnius drabužius nešti į valyklas, jums tikrai pakaks skalbimo mašinos, į kurią telpa iki 3 kg skalbinių.

Techniniai parametrai

Labai svarbus aspektas renkantis skalbimo mašiną – jos techniniai parametrai. Tad jei jau išsirinkote jums patinkantį įrenginį, būtinai atidžiai perskaitykite jo specifikaciją ir atkreipkite dėmesį į keletą dalykų.

  • Pusinės įkrovos skalbimas. Tai puikiai tiks skalbiantiems nedidelius drabužių kiekius. Ši funkcija leidžia užpildyti tik dalį skalbimo mašinos būgno ir suvartoti kur kas mažiau vandens.
  • Energijos suvartojimo lygis – tai elektros energijos kiekis, kuris reikalingas vienam skalbimui.

Gręžimo greitis – kiek kartų apsisuka skalbimo mašinos būgnas vieno skalbimo metu.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.